Kontakta oss

Vi på JL Safety AB har som mål att vara så tillgängliga som möjligt för frågor och rådgivning kring CE-märkning och maskinsäkerhet. Kontakta oss gärna direkt. Följ oss också på någon av våra sociala kanaler.


Dan Assarsson


Vice President
Business Area Manager


+46 511-79 88 01
dan@jlsafety.se


Klas Hansson


Safety of Machinery
CE-Marking


+46 511-79 88 02
klas@jlsafety.se


Kenneth Ahllund


Safety of Machinery
CE-Marking


+46 511-79 88 03
kenneth@jlsafety.se


Karl-Eric Backman


Safety of Machinery
CE-Marking


+46 511-79 88 04
ke@jlsafety.se


Sandra Johansson


Digital communicator


+46 511-79 88 05
sandra@jlsafety.se


Petra Lindström


Finance
Administration


+46 511-79 88 06
petra@jlsafety.se


Stefan Beijer


Safety of Machinery
CE-Marking


+46 511-79 88 07
stefan@jlsafety.se